Festiwal

W polskiej kuźni talentów filmowych - Łodzi - twórcy X Muzy spotykają się z przedstawicielami innowacyjnej branży interaktywnej oraz marketerami.
Po co? By wymienić doświadczenia, pomysły i nawiązać kontakty biznesowe. Kolebka polskiej kinematografii przekształca się na te kilka dni w stolicę nowych mediów, tętniącą innowacjami i wypełnioną ruchomymi obrazami.

 

Spotkanie HollyŁódź i polskiej Doliny Krzemowej - prawdziwa mieszanka wybuchowa! To tutaj młodzi twórcy mogą zorientować się w najnowszych trendach dotyczących mediów cyfrowych. To tutaj przedstawiciele biznesu interaktywnego mogą pozyskać partnerów do swoich filmowych przedsięwzięć. To tutaj środowisko reklamowe i marketerzy zobaczą jak film i internet łączą się, zapewniając nową jakość komunikacji.


Dwa dni, w czasie których można porozmawiać z ludźmi będącymi w awangardzie zmian zachodzących obecnie w świecie multimediów. Niesamowita atmosfera, nauka i zabawa, sztuka i biznes, młodzieńcza pasja i wieloletnie doświadczenie. Dwa dni inspirujących dyskusji, warsztatów oraz nieformalnych rozmów w kuluarach i podczas wieczornych imprez. Najnowsze trendy przedstawią specjaliści z kraju i zagranicy.

Po prostu Filmteractive Festival. Łódź.

Uczelnia mieści się na terenie rozległego kampusu położonego przy ulicy Targowej 61/63 w Łodzi. Od momentu swojego powstania w 1948 roku Szkoła Filmowa w Łodzi była spełnieniem marzeń filmowców o placówce, która pełniłaby funkcje edukacyjne, a jednocześnie była centrum życia filmowego.
Wśród znanych absolwentów łódzkiej Szkoły Filmowej, są nazwiska o tak światowym prestiżu jak: Andrzej Wajda, Roman Polański, czy Małgorzata Szumowska.
Hotel z historią. Andel's Hotel Łódź, perła architektury, znajduje się w dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego. Niebanalne położenie oraz innowacyjne wnętrza sprawiają, że Andel’s Hotel Łódź to wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką.
Nowy czterogwiazdkowy Hotel Ambasador Centrum Łódź położony jest w samym sercu miasta, przy Alei Piłsudskiego w Łodzi. W sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, centra rozrywki, spacer po reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej gdzie znajdują się liczne kluby oraz puby zajmie nie więcej niż 5 minut. Klimatyzowany hotel oferuje 139 przestronnych komfortowych pokoi oraz 4 apartamenty. Na pierwszym piętrze znajdą Państwo restauracje oraz nowoczesne centrum konferencyjne. Z kolei na parterze znajduje się lobby bar oraz centrum rekreacyjne z basenem, łażnią turecką oraz saunami.
Klub usytuowany w pofabrycznych budynkach otacza się magią płynącą z dawnych lat, odświeżoną wraz z powstaniem centrum rozrywki - Manufaktury. Klimat, który buduje okolica wybucha właśnie tutaj - dźwiękiem, światłem i niesamowitymi emocjami. Nowa Elektrownia to nie tylko muzyka. To przede wszystkim miejsce, w którym wyładowanie emocji następuje w najlepszy sposób z możliwych - energią.

Dziękujemy,
Twoj email został dodany.